אסטרל של כוכביםרשת מלונות אסטרל מזמינה אתכם לסופ"ש בלתי נשכח של הופעות חיות עם הכוכבים הכי גדולים במוסיקה הישראלית: אברהם טל, יובל דיין ואמיר דדון בין התאריכים 12-14 לדצמבר.

אזלו הכרטיסים לסופ"ש עם כוכבים. בקרוב סופ"ש נוסף!

הופעה אברהם טל: יום חמישי ה-12.12 שעה משעורת 21:30.

אז איך המופע החדש של אברהם טל? מתחילים הכי חזק ומגבירים! כל מה שחשבתם, כל מה שהכרתם, כל מה שאהבתם, כל מה שהתרגשתם ממנו – נמצא שם בכמויות גדושות ובאנרגיה מטורפת! הופעה מחשמלת לאורחי אסטרל באווירה שיש רק באילת!

 
הופעה יובל דיין: יום שישי ה-13.12 שעה משוערת 13:45.

תוך 7 שנים הפכה יובל דיין לאחת הזמרות – היוצרות המצליחות והמוערכות בישראל! זמרת בעלת טביעת קול אחת ויחידה שכותבת ומלחינה את רוב שיריה והופעותיה ברחבי הארץ הופכות לסולד אאוט שבועות רבים מראש. יובל דיין מגיעה לאסטרל למופע צהריים עם כל להטיה הגדולים שאסור לפספס!
הופעה אמיר דדון: יום שישי ה-13.12 שעה משוערת 21:30

לאחר סיבוב מרשים במיוחד, בבמות הגדולות ביותר בארץ, אמיר דדון, מהזמרים והיוצרים המצליחים והמוערכים בשנים האחרונות, יוצא לסיבוב באולמות ברחבי הארץ ומגיע להופעה ייחודית באסטרל אילת. המופע כולל את מיטב השירים מאלבומיו השונים : "יש אין סוף", "גלים", "לא סתם", "בגלגול אחר", "כל יום כמו נס", "לבחור נכון", "עוד נוסעים", "שאריות של החיים", "אור גדול" ועוד...

*מחיר החבילה כולל כניסה להופעות. הכניסה לאורחי הרשת בלבד (לא כולל אורחי מלונות נירוונה סוויטס וקלאב) שרכשו חבילה . כניסת הקהל כחצי שעה לפני תחילת המופע. ההופעות תתקיימנה במלונות אסטרל פאלמה ואריאה. 
למזמינים מיום חמישי - יום שבת כל ההופעות כלולות במחיר.
למזמינים לילה של חמישי - ההופעה של אברהם טל כלולה במחיר.
למזמינים מיום שישי - ראשון - ההופעות של יובל דיין ואמיר דדון כלולות במחיר.
 
אין כניסה מבחוץ. זמני ההופעות ניתנים לשינוי. עד גמר המלאי. ט.ל.ח
 
;
בלעדי למזמינים באתר
לפחות 5% הנחה בכל הזמנה
הנחות נוספות לחברי מועדון
חיוב רק בהגעה למלון
כרטיס אשראי לביטחון בלבד
עד 6 תשלומים שווים במלון