תחקיר המלונות הגדול

חברת החדשות של ערוץ 12 ביצעה תחקיר בו בדקה את ניקיון החדרים בעשרות מלונות ברחבי הארץ. מלון אסטרל פאלמה קיבל את הציון הגבוה ביותר בכל המלונות בישראל!
זו הפעם השניה שהרשת זוכה לציון לשבח בתוכניות תחקירים חשובות בטלוויזיה

מלון אסטרל פאלמה, מרשת מלונות אסטרל, זכה אמש (20.1.19) בציון "מצויין" בתחקיר המלונות הגדול של חברת "החדשות" מבית קשת. 
התחקיר בדק את ניקיון המלונות בישראל בעזרת תרגיל פשוט: צוות התחקירנים, שהגיע למלונות, ריסס על מצעי המיטה, הכריות, האסלה ומגבות האמבטיה, תרסיס שנראה רק באור אולטרה סגול ובעזרתו הצליח לבחון האם כל הפריטים שרוססו בחדר הוחלפו יום למחרת. התחקיר בדק ומצא שמלון אסטרל פאלמה, מרשת מלונות אסטרל באילת, החליף את כל המצעים, הכריות, המגבות ודאג לנקות את אסלת השירותים, כחלק מתהליך קבוע שעוברים החדרים עם צאת האורחים מהחדר, בכל מלונות הרשת.

זו לא הפעם הראשונה בה מלון של רשת אסטרל זוכה לציון לשבח לאחר תחקיר מעמיק של צוות חדשות. בשנת 2017, בתוכנית "הכל כלול" של סיוון כהן, בערוץ 10, יצאו צוות תחקירים לבדוק את מטבחי המלונות בארץ, נקיונם וטריות האוכל שהם מגישים לאורחים. מלון אסטרל ויליג', מרשת מלונות אסטרל באילת, קיבל ציון לשבח, על הניקיון עליו הוא מקפיד במטבח, על טריות ותחלופת האוכל ולבסוף, גם על הטעם המשובח של המנות המוגשות לאורחים, כפועל יוצא של עבודה בלתי מתפשרת של צוות המלון.

בלעדי למזמינים באתר
לפחות 5% הנחה בכל הזמנה
הנחות נוספות לחברי מועדון
חיוב רק בהגעה למלון
כרטיס אשראי לביטחון בלבד
עד 6 תשלומים שווים במלון