פעילויות לילדים במלונות

חופשה מלאת חוויות וזכרונות מתוקים לילדים
מלונות אסטרל דואגים לחופשה של הילדים שלכם בזמן השהייה במלון. אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות של צוות המדריכים שלנו, עמדות יצירה, מועדון לילדים ופעוטות, סירות קאייק ופדאלים, שחיות ליליות, מתנפחים ועוד.
 
מועדון "אסטרלנד"
בכל אחד ממלונות אסטרל יש מועדון ילדים ופעוטות עם מגוון משחקים ופעילויות: מחשבי מחשב, ג'ימבורי הכולל נדנדות ומגלשות, עמדות יצירה, הקרנות סרטים והפעלות של צוות המועדון שלנו הדואג לעשות הרבה כיף לילדים שבחופשה.כל ההפעלות מבוצעות באמצעות מדריכים צמודים ומיומנים.
 
בריכה לפעוטות
בכל מלונות הרשת, מלבד הבריכה הגדולה למבוגרים, יש בריכה מיוחדת, לפעוטות בלבד, היכולים להשתכשך בה להנאתם, בלווי ההורים.
 
מתקני המים באסטרל נירוונה קלאב ואסטרל נירוונה סוויטס
מי שלא ראה את שמחת הילדים כשהם משחקים ומתגלשים במתקני המים שלנו, לא ראה שמחה מימיו. מתקני המים בנויים ממגלשות ומשעשועי מים כשההפתעה מגיעה מלמעלה – דלי ענק של מים שנשפך על גג המתקן ללא התרעה, ומרטיב את כל המשתעשעים במתקן.
 
ספורט ימי באסטרל פאלמה
אורחי מלון אסטרל פאלמה נהנים מאטרקציה מיוחדת: שייט בסירות קאייק ופדאלים. במלון מרינה פרטית בה יכולים האורחים לשוט בסירות פדאלים וקאייקים ללא עלות ולשוט בלגונה היפהפייה של אילת.
 
צוות בידור והפעלות
בכל מלונות הרשת אנו מציעים מגוון רחב של מופעי בידור לילדים, מתנפחים בבריכה, הצגות תיאטרון, עמדות בלונים ואיפור, של צוותי הבידור המיומנים שלנו, האחראים להעניק לילדים שלכם חופשה מלאה בחוויות כיפיות וזיכרונות מתוקים.
 
בלעדי למזמינים באתר
לפחות 5% הנחה בכל הזמנה
הנחות נוספות לחברי מועדון
חיוב רק בהגעה למלון
כרטיס אשראי לביטחון בלבד
עד 6 תשלומים שווים במלון