הנחיות משרד הבריאות

אורחים יקרים,
החל מה-1.6.21 יבוטל תקנון התו הירוק ואורחים יוכלו להגיע להתארח במלונות ללא צורך בבדיקת קורונה שלילית/תעודת מתחסן/תעודת מחלים. 
עד ה-31.5.21:
הגעה למלון מותנית בהצגה של תו הירוק באפליקציית "הרמזור" או תעודות מתחסן/מחלים של ממשרד הבריאות עם קוד QR. כניסה לתיירים ולילדים בגילאים 1 – 16 מותנת בהצגת תוצאת בדיקת קורונה שלילית עד 48 שעות בתוקף. למגיעים ללא אישורים אלו תינתן אפשרות להתקבל למלון באמצעות תוצאה בדיקת קורונה שלילית של בדיקת קורונה מסוג "בדיקת קורונה מהירה" (POC) שבוצעה ביום ההגעה בלבד. 

ניתן לעשות בדיקות בש.ר.פ, דרך הערבה 6 אילת, מרכז שלום, כניסה מהכביש הראשי, בין השעות 8:00 - 24:00. תוקף הבדיקה הוא 24 שעות, חלה חובה לעשות בדיקה על בסיס יומי. עלות הבדיקה היא 50 שקלים לאדם. לקוחות אסטרל שיגיעו עם קבלה למלון, יקבלו החזר של 20 שקלים במעמד הצ'ק אין.
רשת מלונות אסטרל ידועה בשמירה על סטנדרטים גבוהים של ניקיון חדרים ושטחים ציבוריים גם בימי שגרה. להזכירכם, מלונות אסטרל זכו באות הצטיינות בתחקיר ניקיון שנעשו בחדשות 12 ו-13.
בתקופה זו אנו נערכים בהתאם להנחיות משרד הבריאות:

 
1. תדירות ואופן ניקיון החדרים ושטחים ציבוריים: מחלקת המשק תוגברה באופן משמעותי. תדירות הניקיון תהיה גבוהה עם דגש מיוחד על חיטוי בחדרים ובשטחים ציבוריים. עמדות חיטוי אלכוהול ג'ל חשמליות לאורך כל שטחי המלון ומצלמות טרמיות בכניסה למלון.
2. איכות חומרי הניקיון: חומרי הניקיון והחיטוי הוחלפו בחומרים אשר נבדקו ונמצאו כמתאימים לקטילת חיידקים ווירוסים שונים לפי תו תקן.
3. הכשרת הצוותים במלון: עובדי המלון עברו הכשרות והדרכות, תוך שימת דגש על נהלים חדשים ומחמירים בכל הנוגע להגיינה וניקיון.
אני מזמין אתכם להתארח וליהנות מחופשה בטוחה בראש שקט,
בני זרח, מנכ"ל רשת מלונות אסטרל.


 
להלן הנחיות משרד הבריאות למתארחים במלונות:

הכניסה למלון מותרת עם מסכה בלבד.
יש להסתובב בשטחי המלון עם מסכת פנים.
בשטחי המלון הותקנו עבורכם מתקנים לחיטוי ידיים.
מתקני המלון יעמדו לרשותכם בהתאם להנחיות התו הסגול.
 
 
בלעדי למזמינים באתר
לפחות 5% הנחה בכל הזמנה
הנחות נוספות לחברי מועדון
חיוב רק בהגעה למלון
כרטיס אשראי לביטחון בלבד
עד 6 תשלומים שווים במלון